Жашківська спеціалізована школа №1
з поглибленим вивченням окремих предметів
  

Ви увійшли якГістьГрупа "Гости"Вітаю Вас, Гість
П`ятниця, 07.08.2020, 23:58


Меню сайту

Форма входу

Пошук

Друзі сайтуКалендар
«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Статистика

 Квачук Олександр Васильович 

« Горе тому методу, який примушує чекати кінця навчання, заміcть того, щоб давати задоволення на його шляху»

 /Гете/

« Тричі горе, якщо й кінець шляху не приносить задоволення»

 /Фієтор/

 

Квачук Олександр Васильович – досвідчений та висококваліфікований педагог. Має ґрунтовну науково-теоретичну і фахову підготовку, добре володіє різними методами і прийомами викладання іноземної мови, успішно реалізовує основний методичний принцип при вивченні іноземної мови – комунікативної спрямованості навчання. Велику увагу приділяє мовленнєві компетенціі учнів, яка пов’язана з формуванням в учнів умінь і навичок спілкування в чотирьох видах мовленнєвої діяльності: аудіюванні, говорінні (монолог, діалог), читанні та письмі. Розвиває пізнавальну активність і творчу уяву учнів, розширює їх кругозір, розвиває навички самостійної роботи, формує позитивне ставлення до навчально-виховного процесу. Йому притаманні психолого-педагогічна компетентність, гнучкість, емоційний контакт та взаєморозуміння зі своїми вихованцями. Результативнісь роботи характеризується міцними і ґрунтовними знаннями учнів.

 Олександр Васильович використовує передові методичні розробки у навчанні іноземних мов, на протязі 12 років працює з аутентичними підручниками "Headway”,” Friends”, "In Touch”, "Opportunities” та тестовими посібниками "Destination”, "PTE”, "TOEFL” та іншими, які дають змогу учням покращувати свій рівень знань англійської мови. На уроках широко застосовуються відео та аудіо матеріали для розвитку і вдосконалення аудіювання.

 Квачук О.В. володіє комп’ютером та використовує його для різних видів роботи по вивченню іноземних мов.

 Учні Олександра Васильовича успішно засвоюють програмний матеріал, уміло застосовують уміння та навички в практичній діяльності. Як наслідок, 86% його вихованців мають високий та достатній рівень навчальних досягнень. Серед його учнів - призери районних олімпіад. Квачук О.В. неодноразовий член журі обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з іноземних мов та член міжнородної тестової комісії з міжнородних тестів англійської мови (Реarson Test of English).

 Серед авторських розробок «Використання відео та аудіо курсів для розвитку навичок аудіювання», «Рольова гра у вивченні англійської мови», «Групова робота» та «Індивідуальні програми з граматики».

 Проводить відкриті уроки та виховні заходи для вчителів іноземних мов району та молодих спеціалістів.

 Всі випускники Олександра Васильовича успішно здають іспити з англійської мови у ВНЗ, десятки його вихованців працюють викладачами іноземних мов у школах та університетах України та за її межами (США, Канада).

 Олександр Васильович досвідчений наставник молодих учителів.

 Доброзичливий, відповідальний, принциповий.

 Користується повагою колег, учнів та батьків.

 

 

Квачук Олександр Васильович

народився 15 лютого 1962 року у с.Кривчунка Жашківского району Черкаської області.

У 1979 р. закінчив середню школу.

 З 1980 по 1982 р. служив у лавах Радянської Армії.

 З 1982 по 1988 р. навчався у Київському державному педагогічному інституті іноземних мов.

 У 1988 р. розпочав трудову діяльність на посаді вчителя англійської мови у Пугачівській середній школі .

 З 1993 р. по 2005 р. працював вчителем іноземних мов (англійської та французької) у школі №3 м.Жашкова.

 З 2003 р. працює вчителем англійської та французької мови у спеціалізованій школі №1 з поглибленим вивченням окремих предметів.

 Рішенням атестаційної комісії відділу освіти райдержадміністраціі від 14.04.2006 присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категоріі» та звання «учитель-методист».

 У 2010 році підвищив кваліфікацію у Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників. Форма очна. Його методичні рекомендаціі та презентація з теми " Group work " (в електронному варіанті) знаходяться у сховищі колекції і розміщені на порталі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

 За активну участь у розвитку національної освіти, впровадження нових форм навчання і виховання учнівської молоді нагороджений грамотою Головного управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації та грамотами відділу освіти.

 Педагогічний стаж 23 роки.

 


Copyright MyCorp © 2020