Жашківська спеціалізована школа №1
з поглибленим вивченням окремих предметів
  

Ви увійшли якГістьГрупа "Гости"Вітаю Вас, Гість
Неділя, 19.11.2017, 19:12


Меню сайту

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

ЮніОР №2-3(92-93)2016р.










Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Архів записів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 133

Міні-чат
200

Статистика

 Списки учнів 1 класів 

Список учнів 1-А класу класовод  ( Власюк М.В.)- спеціалізований

  1. Лазаренко Петро Олександрович
  2. Лебідь Артем Володимирович
  3. Дем’янчук Ілля Васильович
  4. Команчук Станіслав Віталійович
  5. Федоренко Ярослав Артемович
  6. Яценко Олексій Андрійович
  7. Кравченко Євгеній
  8. Оверчук Іван Васильович
  9. Беспала Діана Віталіївна
  10. Рокша Маргарита Юріївна
  11. Альчинська Софія Олександрівна
  12. Яценко Маргарита Романівна
  13. Попікова Ірина Миколаївна
  14. Кузара – Шум Богдан Іванович
  15. Солонько Софія Романівна
  16. Драч Людмила Русланівна
  17. Мазур Катерина Дмитрівна
  18. Солтисюк Артем Петрович
  19. Федорчук Валерія Олександрівна

Список учнів 1-Б класу класовод (Мартисенко Т.Д.)- загальноосвітній

  1. Петрук  Анна Сергіївна
  2. Ломачинський Ілля Юрійович
  3. Ваколюк Аліна Василівна
  4. Остапчук Назар Іванович
  5. Бурлака Станіслав Сергійович
  6. Кузічев Олександр Анатолійович
  7. Булка Артем Васильович
  8. Шмалій Роман Сергійович
  9. Лебедєв Тимофій Віталійович
  10. Лавренюк Артем Володимирович
  11. Коломієць Владислав Олександрович
  12. Сичак Вячеслав Богданович
  13. Мантачка Анна Юріївна
  14. Степанюк Софія Романівна
  15. Стогній Вікторія Андріївна
  16. Завертана Анастасія Юріївна
  17. Приймак Дарія Володимирівна
  18. Бабій Каміла Русланівна
  19. Якименко Дарія Вадимівна
  20. Мура Ірина Василівна
  21. Литвинець Аліна Романівна
  22. Шевчук Софія Олександрівна
  23. Величко Вікторія Олександрівна
  24. Соболь Ярослав Євгенійович
  25. Палій Ярослава Іванівна
  26. Забудська Ілона Віталіївна
  27. Мартинюк Дмитро  Олегович
  28. Дем’янчук Ілля Васильови
  29. Колесник Антон Максимович

Список учнів 1- В класу класовод (Дика С.Г.)- проектний


  1. Токар Джейкобу Микола
  2. Мельник Тарас Григорович
  3. Пожидаєва Уляна Владиславівна
  4. Гричина Віолетта Янівна
  5. Кушнір Аліна Вікторівна
  6. Коновалова Евеліна Ігорівна
  7. Косенюк Євангеліна Романівна
  8. .Ліщук Станіслав Андрійович
  9. Карнаухова Каміла Дмитрівна
  10. Пинчук Артем Володимирович
  11. Осавелюк Мілана Сергіївна
  12.  Марченко Артем Антонович
  13. Кисіль Анастасія Олександрівна
  14. Ковтун Людмила Володимирівна
  15. Руденко Софія Вікторівна
  16. Черня Ніколь Миколаївна
  17. Гранатюк Дмитро Сергійович
  18. Литвин Любомир Романович
  19. Затоковий   Іван Олександрович
  20. Паляруш Давід Дмитрович

 

Список учнів 1-Г класу класовод (Пришлюк А.В.)- загальносвітній

  1. Козименко В’ячеслав Сергійович
  2. Євтушенко Данило Вадимович
  3. Малюх Максим Вадимович
  4. Смалій Микола Юрійович
  5. Олексенко Владислав Сергійович
  6. Камінський Денис Олександрович
  7. Гавриляк Максим Тарасович
  8.  Дідук Роман Сергійович
  9. Ільченко Артем Вадимович
  10.  Шустинський Станіслав Євгенович
  11. Енгібарян Гарік Тігранович
  12. Синчак Олег Сергійович
  13. Бабій Сергій Сергійович
  14. Шинкарюк Артем Віталійович
  15. Мельніков Олег Валерійович
  16. Шамрай Артем Юрійович
  17.  Король Дмитро Олександрович
  18.  Яцула Віталій Миколайович
  19.  Загоруйко Олександр Анатолійович
  20. Ганага Віра Володимирівна
  21. Маламура Богдана Максимівна
  22. Тертер’ян Маргарита Володимирівна
  23. Піддубна Тетяна Андріївна
  24. Ражева Евеліна Ігорівна
  25. Чабан Анастасія Дмитрівна
  26. Чикиш Анастасія Володимирівна(ром)
  27. Питель Данило Валерійович
Copyright MyCorp © 2017